Asset Publisher Asset Publisher

Jednostki terenowe

Kliknij tu, aby przejść do pełnej listy kontaktów pracowników terenowych.

 

 

L.p

Imię i nazwisko

Stanowisko

Numer telefonu

Adres e-mail

Straż Leśna

1.

Krzysztof Stasiak

Komendant Posterunku Straży Leśnej

502 698 889

krzysztof.stasiak@wroclaw.lasy.gov.pl

2.

Wiesław Grzesiak

Strażnik Leśny

606 636 259

wieslaw.grzesiak@wroclaw.lasy.gov.pl

3.

Aleksander Kateusz

p.o. Strażnik Leśny

 

606 634 764

aleksander.kateusz@wroclaw.lasy.gov.pl

Leśnictwo Cisy

1.

Michał Piskorz

Leśniczy

606 631 384

michal.piskorz@wroclaw.lasy.gov.pl

2.

Grzegorz Peroński

Podleśniczy

606 636 748

grzegorz.peronski@wroclaw.lasy.gov.pl

 Leśnictwo Jagodzin

 1.

Krzysztof Bieganowski

Leśniczy

606 637 932

krzysztof.bieganowski@wroclaw.lasy.gov.pl

2.

-

-

-

-

Leśnictwo Poświętne

 1.

Ryszard Chapski

Leśniczy

606 639 084

ryszard.chapski@wroclaw.lasy.gov.pl

2.

Dawid Urbaniak

Podleśniczy

-

dawid.urbaniak@wroclaw.lasy.gov.pl

Leśnictwo Ziębina

 1.

Marek Dwornicki

Leśniczy

606 671 896

marek.dwornicki@wroclaw.lasy.gov.pl

  2.

Dominika Wiszniewska

Podleśniczy

693 105 417

dominika.wiszniewska@wroclaw.lasy.gov.pl

Leśnictwo Dębówek

1.

Wiesław Rychlewski

Leśniczy

606 635 478

wieslaw.rychlewski@wroclaw.lasy.gov.pl

2.

Jerzy Jaroszek

Podleśniczy

606 634 126

jerzy.jaroszek@wroclaw.lasy.gov.pl

Leśnictwo Dzików

1.

Paweł Marona

Leśniczy

693 105 762

pawel.marona@wroclaw.lasy.gov.pl

2.

Lechosław Wójciszyn

Podleśniczy

606 634 874

lechoslaw.wojciszyn@wroclaw.lasy.gov.pl

Leśnictwo Głuszec

1.

Andrzej Drgas

Leśniczy

606 635 239

andrzej.drgas@wroclaw.lasy.gov.pl

2.

Andrzej Czerkawski

Podleśniczy

606 682 973

andrzej.czerkawski@wroclaw.lasy.gov.pl

 Leśnictwo Toporów

1.

Dariusz Grodzki

p.o. Leśniczy

609 639 062

dariusz.grodzki@wroclaw.lasy.gov.pl

2.

Paweł Czajkowski

Podleśniczy

609 639 072

pawel.czajkowski@wroclaw.lasy.gov.pl

 Leśnictwo Modrzew

1.

Artur Krasuski

Leśniczy

606 631 476

artur.krasuski@wroclaw.lasy.gov.pl

2.

Aleksandra Ucinek

Podleśniczy

606 631 574

aleksandra.ucinek@wroclaw.lasy.gov.pl

Leśnictwo Okrąglica

1.

Piotr Czajkowski

Leśniczy

606 635 387

piotr.czajkowski@wroclaw.lasy.gov.pl

- - -

-

-

Leśnictwo łowieckie

1.

Robert Jaskóła

Leśniczy

606 631 524

robert.jaskola@wroclaw.lasy.gov.pl