Magazyn Magazyn

Miejsca postoju

W piątek 18-stego grudnia do użytku zostało oddanych 6 nowych miejsc postoju na terenie Nadleśnictwa Ruszów. Wszystkie obiekty znajdują się przy drogach publicznych:

Piękno naszych lasów

Ostatnie sezony zimowe bywają czasami kapryśne, ponieważ śnieg można spotkać na Wielkanoc zamiast na Boże Narodzenie. Czekając na prawdziwą śnieżną zimę przypomnijmy sobie jak to dawniej w zimie bywało. Zamieszczone zdjęcia zrobione zostały 15 stycznia 2013 roku na terenie Leśnictwa Cisy po obfitych opadach śniegu.

Ścieżki edukacyjno-turystyczne

W miejscowości Parowa niedaleko starej leśniczówki została udostępniona ścieżka przyrodniczo-leśna "Kamienna Góra", która rozpoczyna się 400 metrów od parkingu leśnegoleżącego na początku wsi od strony zachodniej. Ścieżka znajduje się na terenie leśnictwa Cisy w oddziale 611 przy drodze wojewódzkiej nr 350 i trasie rowerowej Parowa -Jagodzin.

Kwatera myśliwska

Wszyscy chętni myśliwi i turyści zarówno obcokrajowcy jak i krajowi mogą podczas pobytu w łowisku i terenie skorzystać z noclegu w Kwaterze Myśliwskiej o wysokim standardzie. Kwatera dysponuje 11 miejscami noclegowymi w trzech pokojach 3-osobowych oraz jednym 1-2 osobowym. Każdy pokój dysponuje własną łazienką.