Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Jednostki terenowe

Kliknij tu, aby przejść do pełnej listy kontaktów pracowników terenowych.

 

L.p Imię i nazwisko Stanowisko Numer telefonu Adres e-mail
Straż Leśna
1. Krzysztof Stasiak Komendant Posterunku Straży Leśnej

502 698 889

krzysztof.stasiak@wroclaw.lasy.gov.pl
2. Wiesław Grzesiak Strażnik Leśny

606 636 259

wieslaw.grzesiak@wroclaw.lasy.gov.pl
Leśnictwo Cisy
1. Michał Piskorz Leśniczy 606 631 384 michal.piskorz@wroclaw.lasy.gov.pl
2. Grzegorz Peroński Podleśniczy 606 636 748 grzegorz.peronski@wroclaw.lasy.gov.pl
 Leśnictwo Jagodzin
 1. Krzysztof Bieganowski Leśniczy 606 637 932 krzysztof.bieganowski@wroclaw.lasy.gov.pl
2. Dariusz Grodzki Podleśniczy 609 639 062 dariusz.grodzki@wroclaw.lasy.gov.pl
Leśnictwo Poświętne
 1. Ryszard Chapski Leśniczy 606 639 084 ryszard.chapski@wroclaw.lasy.gov.pl
2. Wojciech Nestorowicz Referent ds. leśnych 693 105 417 wojciech.nestorowicz@wroclaw.lasy.gov.pl
Leśnictwo Ziębina
 1. Marek Dwornicki Leśniczy 606 671 896 marek.dwornicki@wroclaw.lasy.gov.pl
  2. Nela Wyszatycka Podleśniczy 531 215 829 nela.wyszatycka@wroclaw.lasy.gov.pl
Leśnictwo Dębówek
1. Wiesław Rychlewski Leśniczy 606 635 478 wieslaw.rychlewski@wroclaw.lasy.gov.pl
2. Jerzy Jaroszek Podleśniczy 606 634 126 jerzy.jaroszek@wroclaw.lasy.gov.pl
Leśnictwo Dzików
1. Paweł Marona Leśniczy 693 105 762 pawel.marona@wroclaw.lasy.gov.pl
2. Lechosław Wójciszyn Podleśniczy 606 634 874 lechoslaw.wojciszyn@wroclaw.lasy.gov.pl
Leśnictwo Głuszec
1. Andrzej Drgas Leśniczy 606 635 239 andrzej.drgas@wroclaw.lasy.gov.pl
2. Andrzej Czerkawski Podleśniczy 606 682 973 andrzej.czerkawski@wroclaw.lasy.gov.pl
 Leśnictwo Toporów
1. Agnieszka Piskorz Leśniczy 667 672 229 agnieszka.piskorz@wroclaw.lasy.gov
2. Paweł Czajkowski Podleśniczy 609 639 072 pawel.czajkowski@wroclaw.lasy.gov.pl
 Leśnictwo Modrzew
1. Artur Krasuski Leśniczy 606 631 476 artur.krasuski@wroclaw.lasy.gov.pl
2. Aleksandra Ucinek Referent ds. leśnych 606 631 574 aleksandra.ucinek@wroclaw.lasy.gov.pl
Leśnictwo Okrąglica
1. Piotr Czajkowski Leśniczy 606 635 387 piotr.czajkowski@wroclaw.lasy.gov.pl
2. Aleksander Kateusz Podleśniczy 606 634 764 aleksander.kateusz@wroclaw.lasy.gov.pl
Leśnictwo łowieckie
1. Robert Jaskóła Leśniczy 606 631 524 robert.jaskola@wroclaw.lasy.gov.pl