Asset Publisher Asset Publisher

Turniej Piłki Siatkowej o puchar Dyrektora RDLP we Wrocławiu

Relacja z udziału Nadleśnictwa Ruszów w turnieju piłki siatkowej.

W dniach 7-8  września w Wołowie odbył się kolejny  Turnieju Piłki Siatkowej o puchar Dyrektora RDLP we Wrocławiu. Część naszej drużyny dołączyła do siatkarzy z Nadleśnictwa Głogów i razem uczestniczyła w tegorocznych rozgrywkach.

Po bardzo zaciętych 4 meczach w grupie C (Jawor, Oleśnica Śląska, Świdnica, Bystrzyca Kłodzka),  drużynie Głogów-Ruszów udało się wyjść z grupy.         Z pierwszego miejsca w naszej  grupie awansowali do fazy finałowej siatkarze z Oleśnicy (tegoroczni mistrzowie turnieju). W drugim dniu drużyna rozpoczęła rozgrywki od starcia z zespołem z Bolesławca, który zajął w tym roku 2 miejsce. Ostatni mecz o 7 miejsce w klasyfikacji końcowej został rozegrany z drużyną ze Świeradowa, którą po wyczerpującej walce udało się pokonać.

Udział w turnieju można zaliczyć do bardzo udanego występu połączonych drużyn nie tylko z powodu zajęcia wysokiego 7 miejsca w klasyfikacji końcowej. W meczu z mistrzami byliśmy blisko wygrania jednego seta (mieliśmy przewagę 10 punktów), niestety przegraliśmy ale bardzo wysoko do 21.

Bogatsi o nowe doświadczenia czekamy  na kolejną edycję turnieju, na którym wystawimy drużynę z Nadleśnictwa Ruszów.