Lista aktualności Lista aktualności

Pierwsze sukcesy siatkarzy

Pierwsze sukcesy siatkarzy.

Po dwóch latach treningów i sparingów zespół siatkarzy z Nadleśnictwa Ruszów wystąpił ponownie na turnieju piłki siatkowej organizowanym przez RDLP Wrocław.  Wydarzenie miało miejsce w Wałbrzychu w dniach 23-24 września br. Przerwa w rozgrywkach spowodowana była obostrzeniami związanymi z pandemią. Nasi zawodnicy nie zrezygnowali z treningów i nieustannie ćwiczyli swoją formę. Od czasu poprzednich zawodów  skład drużyny uległ jednak częściowej zmianie. Warto podkreślić, że  wśród  reprezentantów jest również kobieta !!!.

Pierwszego dnia po zaciętych rozgrywkach w grupie  B (Jugów, Oława, RDLP Wrocław, Żmigród) zespół zakwalifikował się do ćwierćfinału. W tej fazie turnieju rywalami okazały się kadry z Nadleśnictw: Milicz, Świdnica i Kamienna Góra.  Po wyczerpujących meczach reprezentacja Nadleśnictwa Ruszów  ostatecznie zajęła 8 miejsce na 19 zespołów występujących w turnieju i awansowała  w klasyfikacji ogólnej o 10 pozycji w stosunku do poprzednich rozgrywek !

Tym samym po czterech latach wspólnych treningów w różnych składach, zespół Nadleśnictwa Ruszów znalazł się w pierwszej dziesiątce najlepszych drużyn RDLP Wrocław.

 Skład  kadry, która reprezentowała Nadleśnictwo Ruszów w XXV Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora RDLP we Wrocławiu:

Marcin Czerkawski -kapitan drużyny

Aleksandra Ucinek         

Krzysztof Bieganowski

Michał Piskorz

Paweł Marona

Paweł Czajkowski

Sylwester Mikołajczyk

Wojciech Frątczak.

 

                                                                                         Tekst: Sylwester Mikołajczyk

                                                                                         Zdjęcia: Sylwester Mikołajczyk

                                                                                                      Krzysztof Bieganowski